PROJELERİMİZ

ANASAYFA PROJELERİMİZ

Teminatta.com Projesi

Neden Teminatta.com?

Ongun Sigorta olarak uzun yıllardır nakliyat sigortacılığı konusunda sigortalılarımıza hizmet vermekteyiz. 2001 yılından bu yana süre gelen sigortacılık faaliyetlerimiz boyunca, nakliyat sigortaları hakkında edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizin dijital dünyada vücut bulmasını istedik. Emtia sahipleri ile birlikte, yüklerin taşınması sürecinde nakliyat sigortasına ihtiyaç duyan taşıyıcılar, freight forwarder firmalar, lojistikçiler, gümrükçüler, iç-dış ticaret firmaları, ithalat-ihracat yapan firmalar ve ticaret erbapları gibi tüm tarafların, nakliyat sigortalarını online olarak yaptırabilecekleri dijital bir portalın, iş dünyamızda katma değer yaratacağına inandık. Dolayısıyla, Teminatta.com online nakliyat sigortası portalımız, emtia strongevkiyatının başlamasından itibaren taşımaya konu olan tüm tarafların faydalanacakları şekilde tasarlandı. Yüklerin, kara, hava, deniz ve demiryolu ile taşınması işinin doğal akışı içerisinde, konuya taraf firmaların sigorta yaptırmak için harcadıkları zaman ve operasyonel maliyetlerden onları kurtarmak önceliğimiz oldu. Ayrıca, Teminatta.com ile nakliyat sigortalarına ihtiyaç duyanlar için poliçeye anında erişim imkanı getirilmiş oldu.Teminatta.com portalımızı arayan veya üye olan sigortalılarımızın teklif ve poliçe işlemleri, çağrı merkezimiz ile 7/24 desteklenir ve tamamlanır. Sigortalıların “online nakliyat sigortası teklif ve poliçe işlemlerini” en hızlı şekilde tamamlayabilmeleri için gerekli alt yapı kurulmuştur.

Teminatta.com portalından nakliyat sigortası yaptıranlar, uzman underwriter eşliğinde hizmet alarak işlemlerini sonlandırabilmektedir.

Teminatta.com ülkemizde ilk defa tüm nakliyat sigortası türlerinde, hizmet veren online nakliyat sigortacılığı portalıdır.

Teminatta.com’un öncelikli yaklaşımı sigortalılara verilecek olan hizmetin kalitesi olmuştur. Sistem geliştirmelerimiz, sigortalılarımızın sektörel ihtiyaç analizi ile yapılmaktadır.

Teminatta.com ile tanışmanın ve nakliyat sigortalarınızı online satın alarak takip etmenin ayrıcalığını sizler de yaşamalısınız.

Ticari faaliyetinize değer katmak üzere nakliyat sigortalarınız için onay ve karar verme süreçlerinizin uzamasını istemiyorsanız, Teminatta.com’dan anında hizmet alarak işinizde fark yaratabilirsiniz.

Teminatta.com’un ayrıcalık ve avantajları nelerdir?


>Hızlı
>Sade
>Pratik
>Kullanıcı dostu
>Çevik
>7/24 uzman desteği
>Ürün çeşitliliği
>Seçenekli ve anında online teklifler
>Çözüm odaklı yaklaşım
>Poliçeye hızlı karar verebilme
>Anında online poliçe
>Hasar anında destek

Tel: (0850) 515 10 10
E-mail: bilgi@teminatta.com