Yetkili Sigorta Acentesi Nerede?

ANASAYFA SİGORTA BLOG Yetkili Sigorta Acentesi Nerede?

Yetkili Sigorta Acentesi Nerede?

Ongun Sigorta

Buradayız :) Hoş Geldiniz…

2001 yılından bu yana yetkili sigorta acentesi olarak faaliyet göstermekteyiz. Sigorta sektöründe, geleneksel sigortacılık faaliyetlerimizi dijital sigortacılıkla birleştirerek sigortalılarımızla yolumuza devam ediyoruz. İstanbul Şişlide bulunan acentemize sigorta poliçesi işlemleriniz için sizleri beklerken, web sitemiz üzerinden de sigortacılık hizmetlerimize her zaman erişebilirsiniz. En kısa sürede, online iletişim kanalları üzerinde poliçenizi size ulaştırabiliyoruz. Sizlere internetin sunduğu imkanlar kadar yakınız. :)

 

ONGUN SİGORTA ve 5 Prensip?

Sigorta poliçelerimizi ve hizmetlerimizi siz değerli sigortalılarımızın onayına sunarken, beş ana yaklaşım içinde olmaktayız. :)

 

1.Kurumsal ve güvenilir sigortacılık faaliyeti sunmak, :)

2.Sigorta poliçesi teklifi özelinde, müşterimizin öncelikle ihtiyacını anlayarak, eğiterek, donatarak, bilgilendirerek doğru yönlendirmek,

3.Karar verilen poliçenin satış işlemlerini, farklı ödeme seçenekleri sunarak ve ödeme onayı alarak tamamlamak,

4.Poliçe satışı sonrası hasar, asistans hizmetler, gibi sigorta poliçesine ilişkin tüm konularda danışmanlık yaparak, müşterilerimizin daima yanında olmak ve onları aydınlatmak,

5.Yeni ürün, kampanya ve sadakat programlarımızla müşteri memnuniyetini öncelemektir. Ayrıca, ONGUN SİGORTA’ya bireysel ya da kurumsal anlamda referans olan mevcut sigortalılarımızın, yönlendirdikleri kişi ya da kurumlara karşı gerekli ehemmiyet ile mesleki özenin gösterilmesi.

 

Neden ONGUN?

Yaptığımız sigortacılığa değer veren müşterilerimizle, daima bir aradayız. Sigortacı ve sigortalı olarak karşılıklı sadakat  yaratmayı başarmış bir yetkili sigorta acentesiyiz. Yetkili Acentesi olduğumuz çok sayıda sigorta şirketi mevcuttur. Ongun Sigorta; profesyonel anlamda sigorta şirketlerine karşı tüm yükümlülüklerini zamanında ve aksatmadan yerine getirmektedir.  Sigorta şirketleri ile olan iletişim kanallarımızın sağlıklı zeminde yürümesi, sigortalılarımız açısından çok önemlidir. Dolayısıyla, ONGUN SİGORTA, yeni sigortalı adayı bireyleri ve kurumları, aynı felsefe ile bünyesine katmaya devam etmektedir.

 

Sigorta Poliçesi Yaptırırken DİKKAT!

UCUZ POLİÇEYE DUR X  TEMİNATLARA DİKKAT !

“UYGUN ve DOĞRU POLİÇEYE” EVET! :)

 

Kötü günde (hasar) daima yanınızdayız… :)

Daha önemlisi! kötü gün (hasar) gelmeden önce de yanınızdayız…  :)

 

Sürekli ihmal ederek ertelediğiniz, tüm sigorta poliçeleriniz için, geç kalmayın ve lütfen bizimle iletişim kurun!

 

ONGUN KONUM

 

#YetkiliSigortaAcentesiNerede

#NedenOngunSigorta

#DoğruSigortaPoliçesi

#OnlineSigortacılıkTEKLİF AL