Yetkili sigorta acentesi İstanbul

ANASAYFA SİGORTA BLOG Yetkili sigorta acentesi İstanbul

Yetkili sigorta acentesi İstanbul

Ongun Sigorta

Hoş geldiniz! Size hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz…  smiley  

İstanbul Şişlideki yetkili sigorta acenteliğimiz, tüm branşlarda 2001 yılından bu yana 20 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir. Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da edindiğimiz mesleki gelişim ve tecrübelerimizle sigortalılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. ONGUN SİGORTA olarak en büyük referansımız; mevcut yetişmiş insan kaynağımız, çalıştığımız itibarlı sigorta şirketlerimiz ve değerli sigortalılarımızdır. ONGUN SİGORTA, sigortalılarına karşı meslek etiği çerçevesinde davranan, sorumluluk sahibi, gerektiğinde sigortalısının yanında ona yardımcı olabilen ve kişi ya da kurumlara özel sigorta danışmanlığı sunan bir yapıdadır.

 

Neden ONGUN SİGORTA?

ONGUN SİGORTA; İlk poliçesini yaptıran kişilere, “nihayet benim de artık sigortacım oldu” dedirtmek üzere çalışmaktadır.

Geleneksel anlamda devam eden yüz yüze sigortacılık faaliyetlerimizin yanı sıra, interaktif olarak webde, dijital ortamlarda ve sosyal mecralarda sizleri sigorta ürün ve hizmetlerimizle buluşturarak yolculuğumuza devam etmekteyiz. 

 

İstanbul’da trafiğe takılmadan smiley

Sigorta Poliçenize ulaşın!

ONGUN SİGORTA

ile

tanışın ve rahat edin!

 

SİGORTA İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

#YetkiliSigortaAcentesiİstanbul

#İstanbulSigortaAcentesi

#EnYakınSigortaAcentesi

#UzmanSigortaAcentesiTEKLİF AL