Mapfre Sigorta Acentesi

Ongun Sigorta

Ongun Sigorta; aşağıda bahsedildiği üzere, Ülkemizde faaliyet gösteren ve Latin Amerika’nın en büyük sigorta şirketi Mapfre Sigorta’nın, yetkili sigorta acentesi olarak, sigortalılarını mevcut ve yeni sigorta ürünleri ile buluşturmaktadır.

1948 yılında Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcilerinin kurduğu T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır. 2007 yılında ise İspanya ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE’nin Çukurova Holding hisselerinin %80’ini alarak, şirketin hakim ortağı olmasının ardından, 2009 yılı Nisan ayından itibaren MAPFRE GENEL SİGORTA, 2016 Ekim ayından itibaren de son olarak MAPFRE SİGORTA ünvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün itibarıyla MAPFRE INTERNACIONAL’in MAPFRE ortaklık yapısındaki payı %99,75 tir.

Kaynak:https://www.mapfre.com.tr/sigorta-tr/biz-kimiz/mapfre-genel-sigorta/mapfre-genel-sigorta/tarihcemiz/)

 

Mapfre Sigorta ne zaman kuruldu?

16 mayıs 1933 yılında İspanyada kuruldu. Mapfre, S.A. Madrid Majadahonda merkezli bir İspanyol çok uluslu sigorta şirketidir. İsim, şirketin eski ortak kökeninden geliyor, ancak şirket artık kendisine yalnızca MAPFRE adını veriyor. “İspanya'nın lider sigorta şirketi” ve “Latin Amerika'nın en büyük hayat dışı sigorta şirketidir”.

 

Bizi arayın ve

MAPFRE SİGORTA ürünleri ile buluşun…

smiley

 

 

ONGUN SİGORTA BLOG TIKLAYINIZ

SİGORTA POLİÇELERİNİZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

#MapfreSigorta

#MapfreSigortaAcentesi

#MapfreSigortaAcentesiOngunSigortaTEKLİF AL