En Uygun Araç Sigortası Fiyatları 2021

ANASAYFA SİGORTA BLOG En Uygun Araç Sigortası Fiyatları 2021

En Uygun Araç Sigortası Fiyatları 2021

Ongun Sigorta

Trafik Tescilde kaydı bulunan motorlu ve-veya elektrikli tüm araçlar için karayolları trafik kanunu kapsamında, TRAFİK Sigortaları zorunlu olarak yapılmaktadır. KASKO Poliçeleri ise araç sahiplerinin isteği ile yaptırdıkları sigortalardır.

Zorunlu Trafik Sigortaları: Karayolları Trafik kanunu kapsamında, aracınızla üçüncü şahıslara karşı maddi ve bedeni olarak verilen verilen zararlar karşılandığı zorunlu poliçedir. SBM(Tramer) bağımsız eksperleri; çarpma-çarpışmalı olarak kazaya karışmış olan araçlardaki kusur oranlarını, düzenlenen trafik kazası raporuna göre belirlerler. Hasar tazminatı ödemeleri, belirlenen kaza kusur oranlarına göre, araçların sigorta şirketlerinden karşı araca ödenir. Zorunlu Trafik Sigortanızda, sizi koruyan güvenceleri önemseyin ve poliçenizi mutlaka zamanında yenileyin… :)

 

Kasko Sigortaları: Trafik sigortası limitinin, karşı tarafa verilen zararların ödenmesi için yetmediği hallerde devreye girmektedir. Ayrıca Kasko poliçeleri; tek taraflı trafik kazalarında ve trafik sigortasına konu olmayan diğer tüm riskler için güvence verir. Dolayısı ile kasko sigortası ihtiyari teminat, ferdi kaza koltuk gibi teminatlar dışında, kendi aracına gelen birçok zararı karşılayan araç sigortalarıdır. Aracın depremde zarar görmesi, çalınması, yanması, fırtına ve sele kapılması, doluya maruz kalması, çarpma-çarpışma vb. birçok teminat sayılabilir. Arabam güvende, kafam rahat olsun istiyorsanız, KASKO Poliçenizi yaptırınız… :)

 

Zorunlu TRAFİK Sigortaları;

a) Motorlu Araçlar Zorunlu Trafik Sigortası Standart

b) Elektrikli Araçlar Zorunlu Trafik Sigortası

c) Ek Teminatlı (Yol Yardım, Çekici) Zorunlu Trafik Sigortası

d) Tamamlayıcı Trafik Sigortası

 

KASKO Sigortaları;

a) Genişletilmiş Kasko  Kaskom Nasıl Olmalı?

b) Dar Kasko& Mini Kasko

c) Aylık Kasko

 

ONGUN SİGORTA BLOG

 

TRAFİK FİYAT İSTE     KASKO FİYAT İSTE

#AraçSigortalarıNelerdir

#AraçKaskoSigortası

#AraçTrafikSigortası

#OtoSigortalarıTEKLİF AL